svatebni-kurzy-pro-nevesty-VeraMarsalli

Naše svatební agentura Vera Marsalli připravuje nový projekt, který jak pevně věříme, potěší nejenom všechny nevěsty. Bude se jednat o SVATEBNÍ KURZY, kde budeme poskytovat zajímavé a praktické rady a tipy ohledně příprav a realizací svateb. Nahlédnete do zákulisí svatební agentury, budete se moci dostat k praktickým informacím a maximálně se tak připravit na Váš svatební den bez stresu a nervů. Získáte také mnoho důležitých rad a informací, které pak jistě uplatníte právě při přípravě Vaší svatby. A POZOR! Navíc všichni účastníci našich seminářů získají velmi zajímavé BONUSY a SLEVOVÉ VOUCHERY na služby a produkty týkající se SVATBY.

Držíme se hesla: Připraveným štěstí přeje! Buďte připravené i Vy.

Svatební kurzy budou probíhat pod vedením svatební koordinátorky a majitelky agentury Vera Marsalli, paní Evy Salačové a také budou obohaceny o hosty jako jsou například: vizážista, kadeřnice, fotograf, stylista apod.

CENA SVATEBNÍHO KURZU JE 1400.- pro jednu osobu, nebo 1800.- pro dvě osoby (nevěsta + ženich, svědek, kamarádka, maminka atd.) Délka kurzu je cca 4-5 hodin a v ceně je zahrnuto i malé občerstvení.

První termín Svatebního kurzu bude v lednu 2015, další pak dle Vašeho zájmu. Zájemci a zájemkyně se mohou hlásit již nyní a to buď přímo u nás v salonu Vera Marsalli - Barvířská 125, Liberec 1 nebo emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.