svatebni-agentura-liberec

Svatební studio Vera Marsalli Vám nyní nově nabízí exkluzivní novinku - BALONKOVÉ DEKORACE Vaší svatební oslavy! Z balonků všech možných barev s potiskem i bez Vám utvoříme jakékoliv kreace dle Vašeho přání. Stolní dekorace, stropní dekorace, girlandy, slavobrány, balonková srdce či lampiony štěstí. Přijďte si vybrat z katalogu...

SVATEBNÍ DEKORACE: Aby Váš den byl jako sen, potřebujete mít po ruce tým lidí, kteří podpoří každý Váš krok a tak zajistí, aby se Váš sen stal skutečností. Náš tým je nápaditý při vytváření ohromujících balónkových dekorací, vyhovující skromnému, nebo velkorysému rozpočtu. Balónkovou dekoraci začínáme vymýšlet již při prvním osobním setkání, kdy si společně ujasníme Vaši představu o nejkrásnějším dni vašeho života.

LAMPIONY ŠTĚSTÍ: Vypouštěním nebeských lampiónů můžete vytvořit působivou atmosféru na svatbách, narozeninách, večírcích, festivalech, duchovních slavnostech anebo propagačních akcích. Tyto kouzelné lampióny Vám zajistí, že o zážitku z jejich vypouštění budou Vaši hosté hovořit dlouhou dobu. Létající lampióny patří k bezpečnému, jednoduchému způsobu, jak vytvořit úžasné vizuální obrazy na nebi. Vsaďte na originalitu!