• Svatební šaty Liberec
 • Svatební šaty Liberec
 • Svatební šaty Liberec
 • Svatební šaty Liberec
 • Svatební šaty Liberec

Už je to jisté – Naše svatební studio Vera Marsalli bude od 10.5.2021 znovu otevřeno ????????????

Po nekonečných měsících čekání jsme se konečně dočkali a budeme vás opět moci přivítat v našem studiu v Liberci na zkouškách šatů. ????????

‼️DŮLEŽITÉ INFO‼️

???????? Zkouška svatebních šatů – v případě zájmu o termín zkoušky svatebních šatů je potřeba se telefonicky či emailem objednat. A společně vybereme vhodný termín. ???? ‼️ POZOR ‼️

Svatební studio bude v provozu pouze pro objednané nevěsty, upozorňujeme, ze z ulice bez objednání nikoho brát nebudeme. Chceme tak objednaným nevěstám zaručit nejen komfort zkoušení a soukromí, ale zároveň i jistotu, ze do studia nepřijde nikdo kdo by mohl být nakažený.

???? Tel. 776697645 Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

???? Hygienické podmínky – zůstávají zatím stejné, jako jsme byli zvyklí, tedy zakrytí dýchacích cest a dezinfekce rukou. Doprovod max 3 osoby si na zkoušku vzít samozřejmě můžete. ????

Zkouška je stále zpoplatněna na 300kč/1,5h

V případě, že si šaty u nás vyberete částku 300kč Vám neúčtujeme????????

Už se na vás moc těšíme! ❤️

VERA MARSALLI

SVATEBNÍ A PLESOVÉ STUDIO

SVATEBNÍ AGENTURA

NOVĚ NÁS NAJDETE NA ADRESE:
STUDNIČNÁ 224/15, LIBEREC 1

Konečně můžeme odpovědět na nejčastější dotaz posledních dnů! Svatební studio bude znovu otevřené od pondělí 27. dubna 2020

Během tohoto týdne se budete moci objednat na termín zkoušky svatebních šatů. Časy na zkoušky budou každý den v 9h, 11h, 13h a 15h. Na zkoušku budeme moci vzít pouze nevěstu a max. 1 doprovod. Otevřeno bude pouze pro objednané nevěsty. Objednávejte se telefonicky na: 776 697 645 nebo na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Děkujeme za pochopení.

Svatby do 10 lidí budou povoleny od 20. dubna a Svatby pro více lidí mají být povoleny od 8. června. Věříme, že už teď bude vše opět v pohodě a těšíme se na Vás.

Jsme oficiálním distributorem značek: Aria Bride, Bicotone, Mac Duggal, Daniela di Marino a Monica Loretti.

KONTAKTUJTE NÁS Vera Marsalli Weddings

 

SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY

SVATBY NA KLÍČ

KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS OD A DO Z

V našem svatebním a plesovém studiu si můžete půjčit nebo koupit šaty z nejnovější kolekce 2020, šaty jsme schopni Vám upravit na míru.

Nabízíme také doplňkový svatební servis a služby.

Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat, pro zkoušky šatů je nutné sjednat si termín předem.

Svatební agemtura Vera Marsalli pořádá svatby a firemní večírky již od roku 2013 a specializujeme se na svatby na klíč, ale zajišťujeme také jednotlivé služby jako napřéklad svatební foto a video, svatební kytice, dekorace a výzdoba, dj, vizážistam kadeřnice, rezervace restaurací a obřadních míst, catering, snubní prsteny a mnoho dalších služeb.

RYCHLÝ KONTAKT:
+420 776 697 645

Svatební šaty

Nabízíme luxusní svatební šaty italských značek Monica Loretti a Daniela di marion kolekce 2019/2020. Šaty pro všechny náročné nevěsty!

Svatby na klíč

Pořádáme svatby na klíč od A až do Z. Zajišťujeme pro Vás kompletní, ale také částečný svatební servis.
Svěřte nám Vaše sny...

Plesové šaty

Úžasné plesové a společenské šaty. Vyberte si z mnoha originálních designů sezony 2019/2020 od značek Mary Bride a Aria Bride.

KONTAKTY

 • VERA MARSALLI
  svatební studio/agentura
 • Studničná 224/15, Liberec 1, 46001, Czech Republic
 • +420 776 697 645
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • GPS: 50.7707219N, 15.0514736E
 • Po - Pá: 9:00 - 17:00
 • Víkendy a svátky zavřeno