O svatebním salonu Vera Marsalli

Zde jsme se snažili zachytit nejčastěji kladené dotazy a přidat k nim krátké odpovědi. Svatba je v životě každého velice speciální a vzácný den a každý by si jej určitě přál mít opravdu perfektní a bezchybný. Tomu se snažíme být nápomocni i my, svatební agentura Vera Marsalli , která je tu od toho, aby Vám pomohla provést Vás všemi peripetiemi ohledně příprav svatby, pomoci při výběru šatů, oznámení, kytic, dortů či fotografů, ale také aby Vám byla oporou při uskutečnění Vašeho velkého dne.

Nejčastěji kladené dotazy:

 • Kdy je nejlepší začít připravovat svatbu?
 • V ideálním případě min. 9 měsíců či 1 rok před plánovaným datem svatby. Získáte tak totiž největší šance pro rezervování i těch nejžádanějších a nejoblíbenějších míst obřadu, hostiny, nejlepší dodavatele apod. Existují páry, které přijdou i víc jak rok předem a jiné zas jen dva měsíce nebo také někdy i méně před vlastním termínem svatby. Všechno je možné a stává se.

 • Je možné zařídit svatbu na poslední chvíli?
 • Je to možné a stává se to. Nevěstu s ženichem k tomu často vedou různé důvody. Přesto doporučujeme, abyste nás kontaktovali co nejdříve, protože zejména co se administrativních formalit týče, jistá určitá lhůta je nezbytná. Samozřejmě zde platí čím později, tím větší komplikace mohou nastat a často také vzniká více kompromisů, které se pak musejí dělat.

 • Dá se vůbec říci kolik taková svatba přes agenturu stojí?
 • Možná se budete divit, ale svatba se svatební agenturou po Vašem boku nestojí o nic víc, než by Vás stála když byste si ji zařizovali sami. Totiž celková výše vynaložených nákladů záleží pouze a jen a jen na Vás. Vy rozhodujete o tom jaké si vyberete služby, produkty, místa a také v jaké cenové relaci se budeme pohybovat. Agentura se vždy přizpůsobuje Vašim požadavkům a to nejen stran rozpočtu. Samozřejmě, že umíme nastínit hrubý rozpočet svatby a navrhnout Vám několik různých řešení. Agentura je zde také pro to, aby Vám s dodavateli vyjednala co nejlepší ceny a dohlédla na dodržení stanoveného rozpočtu. A hlavně Vám ušetříme spoustu stresu a nervů...

 • Kolik času nás budou stát veškeré přípravy, když si najmeme svatební agenturu?
 • To záleží pouze na Vás. O tom v podstatě rozhodujete pouze Vy sami, kolik času jste schopni a ochotni tím strávit. Spoustu věcí lze vykomunikovat po telefonu, mailu či skypu ... Pokud budete sami chtít, pak se můžete účastnit veškerých kroků při přípravě Vaší svatby. Na druhé straně však jsou někteří snoubenci časově tak vytíženi, že svěří všechny přípravy do našich rukou a neúčastní se příprav téměř vůbec.
  Je to individuální a skutečně záleží pouze na Vás.

 • Mohou se změnit agenturní ceny během příprav?
 • V momentě kdy si stanovíme pevný rozpočet, sepíšeme smlouvu na veškeré služby, tak to není možné. Nejedná se jenom o agenturní provizi, ale také o ceny služeb veškerých služeb a dodavatelů, za které ručíme my. Jediné změny by mohly nastat
  v případě, že byste náhle navýšili například počet hostů apod.
  Tam by se cena logicky adekvátně tomu navýšila.

 • Zajišťujete také netradiční či tématicky laděné svatby?
 • Ano, zajišťujeme a dokonce s velikou chutí, jelikož si myslíme že to je cesta zajímavá jak pro svatebčany jako takové, tak i pro nás, jako pro agenturu. Vera Marsalli má za sebou několik tématicky laděných svateb a takovým specialitkám či originalitám se vůbec nebráníme. Jsme tu od toho, abychom Vám vyšli vstříc pokud možno ve všem a hlavní cíl je přeci to, aby jste si Vy skutečně plně mohli užít Váš velký den.
  Ať už se jedná o zimní svatbu na Ještědu nebo vintage svatbu na překrásném romantickém zámku.

 • Je pro vás problém s hosty z daleka a ze zahraničí?
 • Není to vůbec žádný problém. Jsme schopni Vám zajistit odvoz, ubytování, případně tlumočníka pro zahraniční hosty. Budete-li potřebovat, můžeme pro takové hosty zajistit program ve formě poznávacího okruhu městem či zájezdu. Můžeme Vám též pomoci s vyřízením potřebných formalit. Nechte starosti na nás, protože my tu jsme pro Vás.

 • Co je vlastně taková svatba na klíč?
 • Zjednodušeně řečeno je to kompletní balíček všech služeb spojených s přípravou a vlastním uskutečněním Vaší svatby od A až po Z. Všechny kroky za Vás obstará agentura, včetně vyřízení formalit, zarezervování místa obřadu, hostiny, výzdoby, zajištění dopravy, hudby, fotografa a kameramana, půjčení svatebních šatů, obuvi či pánského obleku a doplňků, ale také svatebního koordinátora, který v den D dohlíží na pevně stanovený harmonogram a vše dozoruje. Samozřejmě je jen na Vás kolik služeb si přejete využít.

Pokud byste na nás měli jakékoliv dotazy, náměty či připomínky, určitě neváhejte a kontaktujte nás. Navštivte nás v našem svatebním studiu v centru Liberce: Barvířská 125/17, Liberec 1 v Po - Pá: od 10:00 do 18:00 hod. nebo nám pošlete mail na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo nám prostě zavolejte na číslo: +420 776 697 645.

Vera Marsalli - Vaše svatební agentura!

Kontaktujte nás Vera Marsalli