SVATEBNÍ VIDEO - Vaše vzpomínka na celý život ...

Zajistíme pro Vás služby profesionálních video-kameramanů a střihačů, kteří Váš svatební den zachytí do úžasného svatebního klipu či videa. Zaručujeme stoprocentní kvalitu práce, jelikož spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími. Nabízíme 2 balíčky: půl den a celý den.

Firmám, výrobcům a prodejcům také nabízíme kompletní zhotovení PROMO VIDEA včetně námětu, scénáře, režie a post-produkce.

Podrobné info Vám rádi sdělíme v našem svatebním studiu. Naši kameramani jsou schopni nabídnout jak krátký průřez obřadem, tak i zachytit Váš kompletní den D a vyrobit svatební film jen pro Vás.

V rámci zdokonalování našich služeb jsme pro Vás letos rozšířili naší nabídku také o doplňkovou videoslužbu. DRON neboli OKTOPÉRA - se Vám postará o profesionální a velmi oblíbené záběry ze vzduchu. Svatební videa obohacená právě o tyto záběry z výšky vypadají velmi efektně a dodávají celému dílu na akčnosti a podtrhují celkový dojem z videa.
Vylétněte s naší kamerou až do oblak! Tato doplňková služba DRON - ZÁBĚRY ZE VZDUCHU se nabízí ve dvou variantách,
2 a 4 hodiny a je cenově zvýhodněna pro klienty, kteří mají objednanou službu SVATEBNÍ VIDEO od naší svatební agentury Vera Marsalli. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat:

Kontaktujte nás

Zde si prohlédněte některá naše svatební videa:

Pro více videí prosím navštivte náš oficiální kanál YouTube.

VERA MARSALLI YOUTUBE