svatby-na-klic

SVATBA NA KLÍČ je ideální řešení pro ty snoubence, kteří se s časových či jiných důvodů nechtějí věnovat dlouhému zařizování a vyběhávání všech služeb, produktů a formalit, které jsou se svatebním dnem nutně spjaté. Svěřte se do rukou odborníků a nechte to na nás! Ušetříte si tak spoustu času, nervů, ale také peněz, jelikož naše SVATEBNÍ AGENTURA VERA MARSALLI spolupracuje s mnoha partnery a dodavateli a umíme Vám zajistit zajímavé ceny. SVATBA NA KLÍČ je kompletní balíček služeb spojených s plánováním, zařizováním a realizací svatby. Vyžaduje dlouhodobou přípravu, vzájemnou komunikaci mezi svatební agenturou a snoubenci, ale i mezi veškerými dodavateli a případně subdodavateli. Cena svatby na klíč se odvíjí od počtu hostů, ale také samozřejmě od vybraných služeb, které se dají libovolně kombinovat.

Ideální je osobní schůzka, ta je zdarma, na které se nastíní Vaše požadavky a představy. My Vám popíšeme možnosti, různé varianty, či nabídky. Máme-li dostatek informací, a to zejména o počtu svatebčanů atd., můžeme udělat i předběžnou kalkulaci svatby.
Neváhejte kontaktovat naši svatební agenturu, jsme tu pro Vás!

Jsme si vědomi, že svatba je v životě velmi vyjímečný a vzácný okamžik a jistě vyžaduje preciznost, péči, starost a spolehlivost, aby jste si ji Vy mohli plně užít bez zbytečných problémů, stresů a zádrhelů... Od toho jsme tu my, Váš Vera Marsalli tým a naši dodavatelé, abychom zajistili pokud možno bezproblémový průběh ale i přípravu svatebního dne. Naše služby zahrnují svatební servis od A po Z, stačí jen vyslovit Vaše přání...

Přijďte si nás vyzkoušet, konzultace je nezávazná a zdarma! Vždy ručíme za 100% kvalitu služeb a výrobků a za tou si také stojíme!
SVATBY V LIBERCI A OKOLÍ - JEDINĚ VERA MARSALLI!