panska-svatebni-moda

Ve svatebním salonu Vera Marsalli v Liberci šijeme luxusní pánské obleky na míru, určené pro slavnostní příležitosti, zejména pak pro svatby. Svatební obleky Vera Marsalli – to je záruka prvotřídních luxusních materiálů, precizního šití se smyslem i pro ten nejmenší detail. Každý oblek má více než 3000 ručních stehů!

Perfektně vypasovaná saka se zúženou siluetou "slim line" a úzké pohodlné kalhoty jsou zárukou Vašeho dokonalého vzhledu ve svatební den. Svatební vesta spolu s regatou či plastronem a kapesníčkem v různobarevných variantách a vzorech umocní celý dojem perfektně oblečeného muže. Obleky kladou důraz na střih a pohodlí. Každý ženich se v takových oblecích cítí lehce, nespoutaně a přitom velmi noblesně.

Dále si můžete vybrat z mnoha luxusních designů pánských košil Vera Marsalli, které šijeme jak na míru, tak i v konfekčních velikostech. Naše košile se řadí do vyšší střední třídy, jsou vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů (100% bavlna z česaných přízí), většina materiálů má nežehlivou úpravu (snadné žehlení) a košile jsou vyrobeny technologií přeplátovaných švů. Ty mají vyšší pevnost s uzavřenými švy a vyšším uživatelským komfortem. Nezbytným doplňkem pánské módy jsou jistě vesty, regaty, kapesníčky a široký výběr kravat. V nabídce máme jak kravaty z mikrovlákna, tak i kravaty z hedvábí.