panska-svatebni-moda

Ve svatebním salonu Vera Marsalli v Liberci nabízíme luxusní pánské obleky a košile v konfekčních velikostech, ale také šité na míru. Jsme oficiálním distributorem značky Arikos a Vera Marsalli - to je záruka prvotřídních luxusních materiálů, precizního šití se smyslem i pro ten nejmenší detail. Každý oblek má více než 3000 ručních stehů a jsou vhodné na svatby a slavnostní příležitosti!

Perfektně vypasovaná saka se zúženou siluetou "slim line" a úzké pohodlné kalhoty jsou zárukou Vašeho dokonalého vzhledu ve svatební den. Svatební vesta spolu s regatou či plastronem a kapesníčkem v různobarevných variantách a vzorech umocní celý dojem perfektně oblečeného muže. Obleky kladou důraz na střih a pohodlí. Každý ženich se v takových oblecích cítí lehce, nespoutaně a přitom velmi noblesně.

Nabízíme vysoce kvalitní, 100% přírodní materiály od předních evropských výrobců: Holland & Sherry (UK), Dormeuil (FR), Scabal (B) a Bateman Ogden (UK) Materiály z čisté vlny, vlny s kašmírem či vlny s přírodním hedvábím. Velmi kvalitní podšívky z viskózy a Bemberského hedvábí. Knoflíky z pravé rohoviny a přírodní perleti.

Všechna saka jsou klasicky tužena ručně šitou odlehčenou vložkou za použití čistě přírodních materiálů včetně koňských žíní. Tato výztužná vložka není vlepována jako u konfekčních obleků, ale ručně všita tradičním způsobem. Tento postup zaručuje vašemu obleku dlouhou životnost, maximální kvalitu a perfektní tvar.

Pánské obleky a košile jsou pouze na objednávku a prodej. Obleky ani košile nepůjčujeme. Prodejní cena pánských svatebních obleků je od 7.000.- Kč.