snubni-prsteny

SNUBNÍ PRSTENY

V našem svatebním studiu si můžete objednat snubní prsteny na zakázku podle Vašeho přání a představ, nebo můžete vybírat z naší katalogové nabídky. Můžete zvolit zlato bílé, červené či žluté, kombinovat lesk a mat, nebo zvolit stříbro či platinu, zirkony, diamanty nebo brilianty. Rytí jmen a obměna materiálů je u nás zdarma! Našim klientům dodáváme CERTIFIKÁT O PRAVOSTI zlata i drahých kamenů!

Všechny snubní prsteny jsou ruční práce. V nabídce jsou také zásnubní prsteny a naši zlatníci provádí i čištění a leštění starých prstenů či šperků. Pro kompletní nabídku snubních prstenů navštivte náš svatební salon. Bližší informace ke konkrétním prstenům jako např. materiál, počet karátů, ryzost briliantů, cena atd. Vám rádi poskytneme v našem svatebním studiu nebo na dotaz. Objednávat můžete na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SNUBNÍ PRSTENY - RUČNÍ VÝROBA

Naše svatební studio Vera Marsalli je také OFICIÁLNÍM DEALEREM vysoce kvalitních snubních a zásnubních prstenů značky AURELLIO, které jsou rozděleny do 10ti unikátních designových řad a pojmenovány podle planet. Prodáváme za ceny jako přímo od Výrobce! Kompletní kolekci SNUBNÍ PRSTENY 2014 si můžete prohlédnout zde a pro snažší orientaci jsme Vám galerie rozdělili podle designových skupin, z nichž každá obsahuje 5 různých modelů snubních prstenů:

SNUBNÍ PRSTENY - AURELLIO

SLUNCE MERKUR VENUŠE ZEMĚ MARS JUPITER SATURN URAN NEPTUN PLUTO

ZÁSNUBNÍ PRSTENY - AURELLIO

Zde si prohlédněte galerii 30ti modelů z kolekce Zásnubní prsteny Aurellio 2014:


Kontaktujte nás