svatební-dorty

SVATEBNÍ DORTY, KOLÁČKY A CUKROVÍ

Svatební dorty, stejně jako svatební cukroví nebo třeba svatební koláčky, patří k nedílným součástem každé svatby. Dorty na svatební hostinu se dodávají od malých, až po několikapatrové se speciální výzdobou, které se pak stávají luxusní dominantou svatební hostiny. Pečením svatebních dortů se zabývají cukrářské firmy, které Vám jsou schopny nabídnout svatební dort podle katalogu anebo Vám připraví svatební dort zcela dle vašich konkrétních požadavků.

Rozkrojení svatebního dortu novomanželi je klasický úkon na svatbě, stejně jako například rozbití talíře pro štěstí či jiné svatební zvyklosti. Naši cukráři se specializují na pečení dortů, upečení výborných svatebních koláčků, napečení svatebního cukroví a nejen to. Naši dodavatelé jsou skutečnými specialisty ve svém oboru, což jistě uzná každý kdo uvidí a ochutná ukázky jejich práce.

Mohou Vám na svatební tabuli dodat celou řadu cukrářských svatebních výrobků, které vaši svatební hostinu zpestří a nabídnou tak velmi široké menu svatebních pokrmů. Svatební dorty se často zdobí různými figurkami anebo jsou ozdobeny svíčkami které pak novomanželé sfouknou společně. Svatební dort by měl být součástí každé svatební hostiny a být ozdobou všech svatebních fototgrafií. Zařizování svatebního pečiva je lepší zařizovat až několik měsíců dopředu, zvláště pokud budete mít svatbu v letních měsících, kdy svatebních obřadů probíhá nejvíce.

Pro letošní sezónu 2014 jsme si pro Vás připravili krom tradičních dortů potažených fondánem a marcipánem také lehké, fantasticky chutnající svatební dorty potažené jogurtem, tvarohem či maskarpone.

Kontaktujte nás

Zajistíme pro Vás:

  • Svatební dorty
  • Svatební koláčky
  • Makronky, dezerty, pralinky
  • Candy bar
  • Vytvoříme originální design
  • Zajistíme Vám ochutnávku
  • Domácí ruční výroba - zaručená kvalita!